750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Çinkopast C Vitamini, Zencefil, Karamürver, Nane 12 Pastil

Çinkopast C Vitamini, Zencefil, Karamürver, Nane 12 Pastil

  • Marka: Cistus
  • Stok Kodu: 195151
  • Barkod: 8682291511551
%5 İNDİRİM
₺125,00
₺118,75
Havale ile ₺5,94 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Çeşitli formlarda eşit derecede etkili olabilen diğer diyet takviyelerinin aksine, çinko, oral çözünen pastil formunda çinko asetat olarak alındığında bağışıklık desteği için çok etkilidir. Karşılaştırmalar, diğer çinko tuzlarına kıyasla çinko asetatla% 50’ye kadar daha iyi sonuçlar bulmuştur.

Bunun, asetatın kimyasal olarak çinko iyonlarına bağlanmaması ve daha fazla serbest iyonun salınmasına izin vermesinden kaynaklandığı düşünülmektedir.
Çinko Asetatın pastil formatı, ani bağışıklık desteği için çok önemlidir. Çünkü pastil çözüldükçe, çinko iyonlarını tükürüğe ve boğazın arkasına faringeal bölgeye salgılar, burada sistematik etkilerinden çok lokalize etkileri oluşmaktadır.
Çinko, yaklaşık 300 enzimin aktivitesini uyarır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu nedenle, vücudun doğal savunmasını sürdürmek için çinko asetat pastilleri çok önemlidir.
(1). Zinc Acetate Lozenges May Improve the Recovery Rate of Common Cold Patients: An Individual Patient Data Meta-Analysis Harri Hemilä 1, James T Fitzgerald 2, Edward J Petrus 3, Ananda Prasad 4

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.