750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Cerave Yağlı ve Düzensiz Ciltler için Retinol Serum 30 ml

Cerave Yağlı ve Düzensiz Ciltler için Retinol Serum 30 ml

  • Marka: Cerave
  • Stok Kodu: 195446
  • Barkod: 3337875829007
%0 İNDİRİM
₺984,90
₺984,90
Havale ile ₺49,25 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

CeraVe Yağlı ve Düzensiz Ciltler için Retinol Serum, genellikle yağlı ve akneye eğilimli ciltler için tasarlanmış bir serumdur. Bu serum genellikle 30 ml gibi bir boyutta sunulur. Retinol, cildin yenilenmesini destekleyen ve hücre döngüsünü hızlandıran bir bileşendir.

CeraVe'nin retinol serumu, ciltteki fazla yağı kontrol altına almaya, gözenekleri temizlemeye ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olabilir. CeraVe, genellikle cilt bakım ürünleriyle bilinen bir markadır ve ürünleri genellikle hassas ciltler için formüle edilmiştir. Ürünlerinde parfüm, alkol ve renklendirici gibi potansiyel olarak tahriş edici maddeler bulunmaz.

Retinol serumu genellikle akşamları temizlenmiş cilde uygulanır. Başlangıçta haftada bir veya iki kez kullanılarak cildin alışmasına ve yan etkilerin önlenmesine yardımcı olabilir. Daha sonra kullanım sıklığı artırılabilir, ancak cildinizin hassasiyetine göre bu ayarlanmalıdır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.