750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Caudalie Vinosource-Hydra Yenileyici Gece Bakım Yağı

Caudalie Vinosource-Hydra Yenileyici Gece Bakım Yağı

  • Marka: Caudalie
  • Stok Kodu: 172865
  • Barkod: 3522930003328
%20 İNDİRİM
₺950,00
₺760,00
Havale ile ₺38,00 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Açıklama:

Yenileyici Gece Bakım Yağı, %99 doğal türevli ve organik sertifikalı içeriğiyle gece boyunca etki göstererek cilt bariyerini onarır, hassas ciltleri besler ve yatıştırır. Esansiyel ve bitkisel yağlardan oluşan "kuru yağ" dokusuyla cilt tarafından hızlıca emilir. Sabah daha yumuşak, rahatlamış ve yatışmış bir cilde uyanmayı sağlar.

Caudalie bir adım atıyor:
- Sıfır atık hedefi kapsamında geri dönüştürülmüş plastik ve camdan elde edilen, tamamı geri dönüştürülebilir ambalajlar*
- Yenileyici Gece Bakım Yağı ambalajında karton kutu kullanmayı bırakarak kağıt tüketimimizi 1,35 ton azaltmış olduk.**.

*Tesislerin bulunduğu yerlerde. Birden çok malzemeden üretilen pompa ve kapaklar hariç. Bu materyaller Caudalie butiklerine getirildiğinde Terracycle işbirliğiyle geri dönüştürülmektedir.

**Yıllık üretime dayalı tahminlere göre.

Faydalar:

  • Cildi yoğun olarak besler
  • Kuru ve hassas ciltleri yatıştırır
  • Ciltteki gerginlik hissini azaltır

Formülü:

Yenileyici Gece Bakım Yağı'nın formülünde cildi yoğun bir şekilde yenileyici etki gösteren 5 yağ bulunur: Organik üzüm çekirdeği yağı, organik susam yağı, organik jojoba yağı, gül esansiyel yağı, organik palmarosa esansiyel yağı.

%99 doğal türevli içerikler.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Hamilelik süresince ve emzirme döneminde kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Yuka puanı: İyi

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.