750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Caudalie Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

Caudalie Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

  • Marka: Caudalie
  • Stok Kodu: 165864
  • Barkod: 3522930027591
%20 İNDİRİM
₺3.150,00
₺2.520,00
Havale ile ₺126,00 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Caudalie Premier Cru Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

Premier Cru Caudalie'nin patentli aktif içeriklerinin eşsiz bir birleşiminden oluşur ve yüksek performansa sahip formülüyle tek adımda tüm yaşlanma belirtileri üzerinde etkilidir. Özel hediye setiyle eksiksiz bir bakım rutini.

Setin İçeriği:
Premier Cru Göz Bakım Kremi 15 ml
+ 2 hediye: Premier Cru Gündüz Bakım Kremi 15 ml ve Premier Cru Serum 10 ml

Premier Cru Göz Bakım Kremi 15 ml - %96 doğal türevli içerikler. Kapsamlı yaşlanma karşıtı etkisiyle cilde anında güzel bir görünüm kazandırır. Mükemmel nemlenmiş, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir cilt sunarken, koyu halkalar ve şiş görünümü ortadan kaldırır.

Premier Cru Serum 10 ml - %95 doğal türevli içerikler. Patentli Vinergy® kompleksi sayesinde, Premier Cru Serum yaşlanma belirtilerine karşı cildi yoğun bir şekilde yenilerken hücrelerin enerjisini arttırır. Etkinlik arttırıcı özelliğiyle bakım kreminin yaşlanma karşıtı etkisini arttırır.

 

Premier Cru Bakım Kremi 15 ml - %93 doğal türevli içerikler. Bu olağanüstü krem gözle görülür oranda daha genç bir cilt için kapsamlı yaşlanma karşıtı etki sunar. Derinlemesine nemlenmiş cilt yenilenir ve sıkı görünümünü geri kazanır. Kırışıklıkların görünümünü azaltırken, cildi sıkılaştırır ve yüz ovalini şekillendirir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.