750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Bisolviral Ağız Spreyi 20 ml

Bisolviral Ağız Spreyi 20 ml

  • Marka: SANOFİ
  • Stok Kodu: 197386
  • Barkod: 8683060510027
%0 İNDİRİM
₺249,90
₺249,90
Havale ile ₺12,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Soğuk algınlığı virüslerine karşı koruma sağlar. Virüsleri hapsederek etkisiz hale getirebilir, böylece soğuk algınlığını tedavi eder ve hafifletir. Erken dönemde kullanıldığında, soğuk algınlığı süresini kısaltabilir. Soğuk algınlığı semptomlarını hafifletir ve boğaz ağrısını yatıştırır.

Kullanım Şekli: Ağız spreyini boğazınıza doğru tutun ve püskürtücü başlığı aşağı doğru bastırarak püskürtün. Günde en fazla 6 defa olacak şekilde, her iki saatte bir 2 kez (1 doz) kullanın.

 Öneriler ve Uyarılar: Ürünü kullanmadan önce kullanma talimatını okuyun. Kullanım önerilerini aşmayın. Aşırı dozda kullanım, yan etkilere neden olabilir. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Eğer ürün kullanımı sırasında tahriş veya alerjik reaksiyon belirtileri görülürse, kullanımı bırakın ve bir doktora başvurun. Sadece harici kullanım içindir; ürünü yutmayın. Bisolviral Ağız Spreyi, soğuk algınlığı virüslerine karşı etkili koruma sağlar ve boğaz ağrısını hafifletmek için kullanılır. Ürünü kullanmadan önce önerilen dozajlara dikkat edin ve kullanım talimatlarına uyun. Eğer semptomlar devam ederse veya kötüleşirse, tıbbi tavsiye alın.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.