750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Babe Vücut Yıkama Yağı 500 ml

Babe Vücut Yıkama Yağı 500 ml

  • Marka: Babe
  • Stok Kodu: 2186
  • Barkod: 8437000945970
Havale ile ₺19,95 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler
Babe Vücut Yıkama Yağı 500 ml
 
Babe Jabon De Aceite Oil Soap 
 
Özellikleri:
Vücut yıkama yağıdır. Yüksek bitkisel yağ ve agresif olmayan amfoterik surfektanlar içerir.
Babe Jabon De aceite Vücut Yıkama Yağı özellikle kuru, çok kuru, hassas ve atopik eğilime sahip ciltlerde kullanıma uygun bir hijyen sağlayıcıdır.
Yapısında oldukça yüksek miktarda bitkisel yağlar ve agresif olmayan amfoterik surfektanlar mevcuttur. Bu zengin bileşimi sayesinde söz konusu cilt tiplerinde görülebilen cilt gerginliğini ortadan kaldırırken anında rahatlık etkisi oluşturmayı hedefler. Ayrıca bileşiminde yer alan yağ asitleri cildin nemlendirilmesi ve beslenmesi konularında oldukça fayda sağlamaktadır. Yine Babe Jabon De Aceite Vücut Yıkama Yağı sayesinde söz konusu ciltlerde yaşanabilen cilt kuruluklarının neden olduğu cildin görünümündeki çatlaklara da bakım yapmaya yardımcı olmaktadır. Yeni doğan bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde kullanım uygun olan Babe Jabon De Aceite Vücut Yıkama Yağı sayesinde özellikle belirtilen cilt tiplerinde etkili hijyen etkisi sağlamak mümkündür.
 
Uygun Cilt Tipi:
Kuru Ciltler,Çok Kuru Ciltler,Hassas Ciltler,Atopik Eğilime Sahip Ciltler. 
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.