750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
B-Good Meme Ucu Kremi 30 ml

B-Good Meme Ucu Kremi 30 ml

  • Marka: B-Good
  • Stok Kodu: 194387
  • Barkod: 8681285114198
%0 İNDİRİM
₺239,00
₺239,00
Havale ile ₺11,95 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

B-Good Meme Ucu Kremi 30 ml

1. Doğal ve Temiz İçerikler: Gluten ve lanolin içermeyen formülüyle doğal ve temiz içerikli bir üründür.

2. Aktif Bileşenler ile Zenginleştirilmiş Formül Avokado, shea yağları ve squalane gibi aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Güçlü antioksidan kaynağı kara mürver ekstresine sahip aktif bileşen içerir.

3. Cilt Koruma ve Besleme Anne adayları ve emziren annelerin göğüs uçlarını korumaya yardımcı olur. Özel bileşenleri sayesinde cildi derinlemesine besler ve yumuşatır.

4. Yüksek Performanslı Bakım Zengin amino asit içeriği ile cildin pürüzsüz dokusunu geri kazanmasına destek sağlar. Eco-certTM onaylı Nipoguard SCE koruyucu bileşen içerir.

5. Kullanım Kolaylığı Doğal yağların sıcaklığına bağlı olarak kıvam değiştirebilir. Kullanmadan önce tüpü ellerinizin arasında hafifçe ovuşturarak ısıtarak kullanabilirsiniz.

6. Emzirme Öncesi Kullanım Emzirmeden önce silinmelidir. Zengin, yumuşak balm dokusu ile emziren annelerin ve anne adaylarının hassas günlük bakım ritüellerinde güvenle kullanılabilir.

7. Saklama Koşulları Oda sıcaklığında saklanmalıdır.

Bu özellikler, b-good b-mother Meme Ucu Kremi'nin annelerin ve anne adaylarının hassas göğüs uçlarını korumak ve beslemek için ideal bir seçenek olduğunu vurgular.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.