750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Aftoral Oral Sprey 20 ml

Aftoral Oral Sprey 20 ml

  • Marka: ABFEN
  • Stok Kodu: 97493
  • Barkod: 8699220000468
%7 İNDİRİM
₺149,00
₺138,57
Havale ile ₺6,93 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Dilde, yumuşak damakta, dudak ve yanakların iç kısımlarında, farenkste ve diş eti üzerinde görülen küçük, yüzeysel, solgun sarı/beyaz renkli, etrafı kırmızı ülserlere aft denir. Oldukça ağrılıdırlar. Aftoral Oral Sprey Aft oluşumlarının tedavi sürecinde aft oluşumunun gerçekleştiği bölgelerde koruyucu bir film tabakası oluşturarak zarar görmüş dokuların iyileşmesini hızlandırır ve ağrının giderilmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Aftoral Oral Sprey başlığını çevirerek uygun konuma getirin.Solüsyonu ağız içinde aftın üzerine gelecek şekilde 2-3 kez püskürtün. Uygulamayı günde 3-4 kez tekrarlayabilirsiniz. Uygulamadan sonra ağzınızı su ile çalkalamayınız.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.